Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri - Pixselle

Pixselle

Hobi, Sağlıklı Yaşam, Spor, Bilişim, Eğlence Ve Daha Fazlası...

Yaziçi

🔸 FİLOGRAFİ SANATI İLE TABLO


        Sizleri bir tık diğerlerine göre daha uğraştıracak ama  belki de odanızı en güzel gösterecek süslerden biri bu tablomuz olabilir. İlk olarak bir kavanoz taslağı çıktı alıyorsunuz ve ardından bir tahta parçasının üzerine çevresini işaretleyip filografi çivisini işaretlediğin her kısıma çakıyorsunuz. Ardından filografi teliyle ya da normal bir ip ile o çizgilerden geçiriyorsunuz. Son olarak içine de sevdiğiniz bir çiçek koyun.

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri🔸KOZALAKTAN MUMLUK


         Odanızı ya da salonınuzu güzel ve şık gözterecek basit bir süs. İstediğiniz kadar kozalak toplayın ve içini mumunuzun sığcagı kadar oyuk açın ve son olarak mumu içine yerleştirin işte hazır romantik kozalaklarımız.

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri🔸 MİNİK KÜTÜK PARÇALARINDAN SAKSI

Odanızı ya da salonunuzda kullanacağınız ama en çok balkonunuzda kullanacağınız şık saksı süslemeleri için minik kğtğklere ve bir saksıya ihtiyacınız var. Minik kütüklerimizi saksınıza güzel bir yapıltırıyca yapıştırın. Ve hazır...

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri


🔸FARKLI ANAHTARLIKLAR 

Hep sıradan olmak bazen bizi sıkabilir işte tam o sıkılanlar için anahtarlık. Yemek kaşığı ya da çatalı alıp elinizle bükün ve ufak gizle bir zemine sabitleyin.  Farklılık işte bu kadar basit.

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri


🔸ÇERÇEVELERİNİZİ KENDİNİZ SÜSLEYİN

Evde olan tüm çerçevelerinizin daha şık ve güzel olsun ister misiniz? Sadece  görsellerde ki malzemeleri alın ve sade bir çerçevenin kenarına yapıştırın. 

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri

🔸 KAVANOZDAN VAZO 

Ve en şık süslemeler den biri olan simli kavanoz vazomuz. Kavanozunuzun içini simle doldurun ve en sevdiğiniz çiçeklerden koyun.

Evde Yapabileceğiniz Oda Süsleri


4 yorum:

 1. ilk fotoğraftaki fikri çok beğendim

  YanıtlaSil
 2. Kozalaklar güzelmiş. Eski çatal bıçakları değerlendirmek adına olabilir ama daha kısa olmalı sanki.

  YanıtlaSil
 3. harika fikirler var teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel fikirler anahtarlıklar hariç hepsi birbirinden güzel tabi o benim şahsi fikrim ellerinize sağlık

  YanıtlaSil