Blog Sitenize Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri Nedir? Nasıl Reklam Alınır? - Pixselle

Pixselle

Hobi, Sağlıklı Yaşam, Spor, Bilişim, Eğlence Ve Daha Fazlası...

Yaziçi

Blog Sitenize Adsense Alternatifi Reklam Şirketleri Nedir? Nasıl Reklam Alınır?

Share This

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlere web siteniz veya blog siteniz var fakat bu sitede paylaştığınız içeriklerden reklam geliri elde etmek istemeniz en büyük hakkınız. En bilindik reklam ağlarından birisi olan adsenseden reklam alamayabilirsiniz. Çünkü adsense oldukça ayrıntılı inceleme yapan bir sistemi vardır. Peki bu durumda hangi reklam firmalarını tercih etmeliyiz hadi bakalım.

1. Yllix
Yllix oldukça güzel bir seçenek fakat para kazanmakta bir o kadar zordur. Fakat 1 dolar gibi bir kazanca ulaştığınızda paranıza çekebilirsiniz. Ve içerisinde ise birçok reklam modeli bulunmaktadır. TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.


2. Adcash
Yllıx gibi para kazanmak zor olsa da adsense den sonra en güvenilir ve en sağlam sıte olduğuna hiçbir şüphme yoktur. Oldukça kaliteli bir site olup Türkiye içerikleriyle alakalı reklamlar yayımlayıp reklamlara tıklanma oranını arttırıyor. Kesinlikle tavsiye edeceğim web sitelerden birisidir.

3. Link.Tl

Link kısaltma servisi olarak hizmet vermektedir. Linklerinizi kısaltarak para lazanma imkanınız vardır. Link Tl diğer reklam firimalarına göre oldukça yüksek bir oran vermektedir. Ayrıca link tl de kazançlarınız her ay 20 Tl üzeri ise belirttiğiniz yere kesintisiz bir şekilde yatacaktır. Link Tl de özellikle önerebileceğim reklam ağlarından birsidir. TIKLAYARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

4. Reklam store

Oldukça güvenilir bir sitedir. Çok uzun senelerdir piyasada bulunan reklam store sizin isteklerinizi karşılayacak birçok reklam modeli bulunmaktadır. Bu Reklam ağınıda listenize koymanızı tavsiye ederim.


Evet arkadaşlar uzun zamandır bu sektörün içerisinde olup sizlere güvendiğim ve deneyimlediğim reklam ağları hakkında bilgi veri umarım faydalı olmuştur. Bu reklam ağları (.com  .net  .xyz) gibi domainler olmasına gerek olmadan reklam almanızı sağlayan sitelerdir. Umarım bu yazıyı beğenmişsinizdir yazıyı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. İyi şanslar...Ücretsiz Oyun Ve Program İndirmek İçin...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder